Zasłyszane #1 Nago po Dubaju

Od hostów, których odwiedzamy często słyszymy ciekawe anegdotki związane z ich doświadczeniem z couchsurfingiem. Postanowiliśmy w związku z tym stworzyć cykl zasłyszanych anegdotek, żeby się nim z Wami podzielić 🙂

Będąc ostatnim razem w Dubaju rozmawialiśmy z naszym hostem o ludziach, którzy go do tej pory odwiedzili. Okazało się, że hostował ludzi z różnych zakątków świata i zdecydowanie można to podsumować jednym zdaniem “co kraj to obyczaj!”. Któregoś razu Anasa odwiedziła pewna Niemka. W wieżowcu, w którym mieszka nasz host znajduje się publiczny basen – dostępny dla jego mieszkańców. Można więc sobie wyobrazić, że o każdej porze może ktoś się zjawić i raczej nie ma szans na kąpanie się solo. Niemka, która była wtedy u Anasa, wzięła ręcznik i poszła się wykąpać.

Po krótkim czasie zjawił się u Anasa cały zestresowany  lifeguard. Z trzęsącymi się rękami powiedział “Anas… Twój gość właśnie kąpie się topless w basenie, a ja nie widziałem żony od roku!!!”

Od tamtej pory nasz host uprzedza Niemców, że nie można nago wchodzić do basenu i jak się okazuje – słusznie 😀 Kolejni couchsurferowie z Niemiec dziękowali za uprzedzenie, bo chcieli się tam udać topless.

Udostępnij ten wpis, będzie nam miło!
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O nas

Nasza przygoda z podróżowaniem zaczęła się w 2014 roku od szybkiego jednodniowego tripa do Brukseli. Decyzję o wyjeździe podjęliśmy w kilka minut. Ten, kto powiedział, że podróżowanie uzależnia miał rację! Od tamtej pory zwiedzaliśmy świat regularnie. W 2019 dołączył do naszego teamu – Julian, nasz syn. W taki sposób zaczęliśmy podróżować z dzieckiem, nie zwalniając tempa.

Social Media

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Dowiedz się jak tanio podróżować z dzieckiem